Viti i Fletores Zyrtare:1990 | 1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000
Nr.Fletores Zyrtare:
Aktet e Fletores Zyrtare - Nr.15, viti 1994
    Pėr njė shtesė nė ligjin nr. 7527, datė 11.12.1991 "Pėr shėrbimin ushtarak nė Forcat e Armatosura tė Republikės sė Shqipėrisė".   
  Ligj, Nr.7773, Dt.Aktit:13.12.1993, Dt.Miratimit:24.12.1993, Flet.Zyrtare Nr.15, Faqe:899    Përmbajtja ( HTML  - DOC )
 
    Pėr ratifikimin e "Memorandumit tė mirėkuptimit ndėrmjet Ministrisė sė Mbrojtjes tė Republikės sė Shqipėrisė dhe departamentit tė Mbrojtjes tė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės".   
  Ligj, Nr.7775, Dt.Aktit:16.12.1993, Dt.Miratimit:24.12.1993, Flet.Zyrtare Nr.15, Faqe:900    Përmbajtja ( HTML  - DOC )
 
    Pėr buxhetin lokal.   
  Ligj, Nr.7776, Dt.Aktit:22.12.1993, Dt.Miratimit:06.01.1994, Flet.Zyrtare Nr.15, Faqe:901    Përmbajtja ( HTML  - DOC )  Ndryshime
 
    Pėr sistemin e taksave nė Republikėn e Shqipėrisė.   
  Ligj, Nr.7777, Dt.Aktit:22.12.1993, Dt.Miratimit:06.04.1994, Flet.Zyrtare Nr.15, Faqe:907    Përmbajtja ( HTML  - DOC )  Ndryshime
 
    Pėr ratifikimin e "Marrėveshjes sė kredisė sė zhvillimit ndėrmjet Republikės sė Shqipėrisė dhe Shoqatės Ndėrkombėtare tė Zhvillimit pėr projektin e asistencės teknike pėr zhvillimin e mbrojtjes shoqėrore nė Shqipėri".   
  Ligj, Nr.7778, Dt.Aktit:22.12.1993, Dt.Miratimit:24.12.1993, Flet.Zyrtare Nr.15, Faqe:923    Përmbajtja ( HTML  - DOC )
 
    Pėr ratifikimin e "Marrėveshjes sė kredisė sė zhvillimit ndėrmjet Republikės sė Shqipėrisė dhe Shoqatės Ndėrkombėtare tė Zhvillimit pėr projektin e zhvillimit tė tregut tė punės nė Shqipėri".   
  Ligj, Nr.7779, Dt.Aktit:22.12.1993, Dt.Miratimit:24.12.1993, Flet.Zyrtare Nr.15, Faqe:924    Përmbajtja ( HTML  - DOC )
 
© 2017 INTECH+ sh.p.k. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.