Viti i Fletores Zyrtare:1990 | 1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000 | 2001
Nr.Fletores Zyrtare:
Aktet e Fletores Zyrtare - Nr.130, viti 2020
    Pėr miratimin e strukturės, organikės dhe nivelit tė pagave pėr Akademinė e Shkencave nė Republikėn e Shqipėrisė   
  Vendim i Kuvendit, Nr.36/2020, Dt.Aktit:09.07.2020, Dt.Miratimit:09.07.2020, Flet.Zyrtare Nr.130, Faqe:7703    Përmbajtja ( HTML  - DOC )
 
    Pėr deklarimin e pėrfundimit tė veprimtarisė sė Komisionit tė Pavarur pėr Koordinimin, Monitorimin dhe Ndjekjen e zbatimit tė ligjit nr. 115/2016 “Pėr organet e qeverisjes sė sistemit tė drejtėsisė”   
  Vendim i Kuvendit, Nr.37/2020, Dt.Aktit:09.07.2020, Dt.Miratimit:09.07.2020, Flet.Zyrtare Nr.130, Faqe:7704    Përmbajtja ( HTML  - DOC )
 
    Pėr vlerėsimin e veprimtarisė sė Avokatit tė Popullit pėr vitin 2019   
  Rezolutė, Nr.1, Dt.Aktit:09.07.2020, Dt.Miratimit:09.07.2020, Flet.Zyrtare Nr.130, Faqe:7705    Përmbajtja ( HTML  - DOC )
 
    Pėr emėrimin e zotit Jonaid Myzyri kryetar i Komisionit tė Prokurimit Publik   
  Vendim i Kuvendit, Nr.39/2020, Dt.Aktit:09.07.2020, Dt.Miratimit:09.07.2020, Flet.Zyrtare Nr.130, Faqe:7705    Përmbajtja ( HTML  - DOC )
 
    Pėr njė shtesė nė vendimin nr. 100/2017 “Pėr caktimin e anėtarėve zėvendėsues nė pėrbėrjen e Komisioneve tė Pėrhershme tė Kuvendit”, tė ndryshuar   
  Vendim i Kuvendit, Nr.38/2020, Dt.Aktit:09.07.2020, Dt.Miratimit:09.07.2020, Flet.Zyrtare Nr.130, Faqe:7705    Përmbajtja ( HTML  - DOC )
 
    Pėr vlerėsimin e veprimtarisė sė Autoritetit tė Komunikimeve Elektronike dhe Postare pėr vitin 2019   
  Rezolutė, Nr.2, Dt.Aktit:09.07.2020, Dt.Miratimit:09.07.2020, Flet.Zyrtare Nr.130, Faqe:7707    Përmbajtja ( HTML  - DOC )
 
    Pėr vlerėsimin e veprimtarisė sė Komisionit tė Prokurimit Publik pėr vitin 2019.   
  Rezolutė, Nr.3, Dt.Aktit:09.07.2020, Dt.Miratimit:09.07.2020, Flet.Zyrtare Nr.130, Faqe:7709    Përmbajtja ( HTML  - DOC )
 
    Pėr miratimin e Raportit Vjetor pėr Ndihmat Shtetėrore tė vitit 2019   
  Vendim i KM, Nr.534, Dt.Aktit:08.07.2020, Dt.Miratimit:08.07.2020, Flet.Zyrtare Nr.130, Faqe:7710    Përmbajtja ( HTML  - DOC )
 
    Pėr procedurat, kriteret dhe rregullat pėr zbatimin e programit tė punėve publike nė komunitet   
  Vendim i KM, Nr.535, Dt.Aktit:08.07.2020, Dt.Miratimit:08.07.2020, Flet.Zyrtare Nr.130, Faqe:7720    Përmbajtja ( HTML  - DOC )
 
    Pėr disa ndryshime dhe shtesa nė vendimin nr. 47, datė 22.1.2020, tė Kėshillit tė Ministrave, “Pėr pėrcaktimin e numrit tė punonjėsve me kontratė tė pėrkohshme, pėr vitin 2020, nė njėsitė e qeverisjes qendrore”, tė ndryshuar   
  Vendim i KM, Nr.536, Dt.Aktit:08.07.2020, Dt.Miratimit:08.07.2020, Flet.Zyrtare Nr.130, Faqe:7724    Përmbajtja ( HTML  - DOC )
 
    Pėr pėrcaktimin e kritereve, tė dokumentacionit e tė procedurės pėr pajisjen, refuzimin dhe anulimin e lejes sė punės, pėr tė transferuarit brenda ndėrmarrjes, tė tipit “A/TN”.   
  Vendim i KM, Nr.542, Dt.Aktit:08.07.2020, Dt.Miratimit:08.07.2020, Flet.Zyrtare Nr.130, Faqe:7725    Përmbajtja ( HTML  - DOC )
 
    Pėr pėrdorimin e fondit tė rindėrtimit, miratuar nė buxhetin e vitit 2020, pėr blerjen e apartamenteve, qė do t’iu dhurohen familjarėve tė viktimave si pasojė e tėrmetit tė datės 26.11.2019, nga Bashkia Kamzė   
  Vendim i KM, Nr.543, Dt.Aktit:09.07.2020, Dt.Miratimit:09.07.2020, Flet.Zyrtare Nr.130, Faqe:7730    Përmbajtja ( HTML  - DOC )
 
    Pėr mėnyrėn e marrjes sė mostrave, pėr ndryshimin e kategorisė sė resursit nga tokė e pafrytshme dhe tokė urbane truall, nė tokė bujqėsore dhe kryerjen e analizave   
  Udhėzim, Nr.10, Dt.Aktit:09.07.2020, Dt.Miratimit:09.07.2020, Flet.Zyrtare Nr.130, Faqe:7731    Përmbajtja ( HTML  - DOC )
 
© 2020 INTECH+ sh.p.k. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.