Viti i Fletores Zyrtare: 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020
Nr.Fletores Zyrtare:
Aktet e Fletores Zyrtare - Nr.187, viti 2011
    Pėr miratimin e tarifave tė ujit pėr konsum publik, pėr sh.a. ujėsjellės Novoselė   
  Vendim i ERU, Nr.52, Dt.Aktit:10.12.2010, Dt.Miratimit:10.12.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:1079    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr pėrzgjedhjen e kompanisė austriake qė do tė pėrgatitė projektin e fisibilitetit nė lidhje me projektet nė fushėn e teknologjisė sė informacionit, qė do tė financohen nė kuadėr tė bashkėpunimit financiar me Austrinė   
  Vendim i KM, Nr.1081, Dt.Aktit:29.12.2010, Dt.Miratimit:29.12.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10363    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr njė ndryshim nė udhėzimin nr.35, datė 5.11.2010 “Pėr procedurat e pranimit dhe tė regjistrimit nė ciklin e parė tė studimeve me kohė tė pjesshme dhe edukimin nė distancė, nė institucionet publike tė arsimit tė lartė, nė vitin akademik 2010- 2011”   
  Udhėzim, Nr.38, Dt.Aktit:02.12.2010, Dt.Miratimit:02.12.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10363    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr hapjen e programeve tė studimit “Master profesional” nė universitetin “Aleksandėr Xhuvani”, Elbasan   
  Urdhėr, Nr.504, Dt.Aktit:08.11.2010, Dt.Miratimit:08.11.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10366    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr hapjen e programeve tė studimit “Master profesional” nė universitetin “Eqrem Ēabej”, Gjirokastėr   
  Urdhėr, Nr.505, Dt.Aktit:08.11.2010, Dt.Miratimit:08.11.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10367    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr hapjen e programeve tė studimit “Master profesional” nė universitetin “Luigj Gurakuqi”, Shkodėr   
  Urdhėr, Nr.506, Dt.Aktit:08.11.2010, Dt.Miratimit:08.11.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10368    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr hapjen e programeve tė studimit “Master profesional” nė universitetin “Fan.S.Noli”, Korēė   
  Urdhėr, Nr.507, Dt.Aktit:08.11.2010, Dt.Miratimit:08.11.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10369    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr hapjen e programeve tė studimit “Master i shkencave” nė universitetin “Fan.S.Noli”, Korēė   
  Urdhėr, Nr.508, Dt.Aktit:08.11.2010, Dt.Miratimit:08.11.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10369    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr hapjen e programeve tė studimit “Master i shkencave” nė universitetin “Luigj Gurakuqi”, Shkodėr   
  Urdhėr, Nr.509, Dt.Aktit:08.11.2010, Dt.Miratimit:08.11.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10370    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr hapjen e programeve tė studimit “Master i shkencave” nė Universitetin e Tiranės   
  Urdhėr, Nr.510, Dt.Aktit:08.11.2010, Dt.Miratimit:08.11.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10371    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr hapjen e programeve tė studimit “Master i shkencave” nė universitetin “Ismail Qemali”, Vlorė   
  Urdhėr, Nr.512, Dt.Aktit:08.11.2010, Dt.Miratimit:08.11.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10372    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr hapjen e programit tė studimit “Master i shkencave” nė “Ekonomi dhe agrobiznes” nė Universitetin Bujqėsor tė Tiranės   
  Urdhėr, Nr.511, Dt.Aktit:08.11.2010, Dt.Miratimit:08.11.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10372    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr hapjen e programit tė studimeve tė ciklit tė parė nė universitetin “Luigj Gurakuqi”, Shkodėr   
  Urdhėr, Nr.554, Dt.Aktit:09.12.2010, Dt.Miratimit:09.12.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10373    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr hapjen e programit tė integruar tė studimeve tė ciklit tė parė dhe tė dytė nė fakultetin e Inxhinierisė sė Ndėrtimit, tė Universitetit Politeknik tė Tiranės   
  Urdhėr, Nr.559, Dt.Aktit:10.12.2010, Dt.Miratimit:10.12.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10374    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr shpėrndarjen e kuotave tė pranimit pėr transferim studimesh, nė ciklin e parė tė studimeve me kohė tė pjesshme dhe edukimin nė distancė, pėr vitin akademik 2010-2011   
  Urdhėr, Nr.570, Dt.Aktit:15.12.2010, Dt.Miratimit:15.12.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10374    Përmbajtja ( HTML  - DOC )
 
    Pėr hapjen e programeve tė studimeve tė ciklit tė dytė “Master i shkencave” nė Fakultetin e Edukimit dhe Shkencave Shoqėrore tė universitetit “Eqrem Ēabej”, Gjirokastėr   
  Urdhėr, Nr.571, Dt.Aktit:15.12.2010, Dt.Miratimit:15.12.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10376    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr hapjen e programeve tė ciklit tė tretė, tė studimeve specializuese afatgjata, nė “Mjekėsi urgjence” dhe “Neurokirurgji”, nė Fakultetin e Mjekėsisė tė Universitetit tė Tiranės   
  Urdhėr, Nr.606, Dt.Aktit:29.12.2010, Dt.Miratimit:29.12.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10377    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr hapjen e programeve tė ciklit tė tretė, tė doktoratės, nė Fakultetin e Inxhinierisė Matematike dhe tė Inxhinierisė Fizike, tė Universitetit Politeknik tė Tiranės   
  Urdhėr, Nr.605, Dt.Aktit:29.12.2010, Dt.Miratimit:29.12.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10377    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr hapjen e programeve tė ciklit tė tretė, tė doktoratės, nė Fakultetin Ekonomik tė Universitetit tė Tiranės   
  Urdhėr, Nr.607, Dt.Aktit:29.12.2010, Dt.Miratimit:29.12.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10378    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr rishikimin e rregullores sė procedurave tė certifikimit tė prodhimit tė energjisė elektrike nga burimet e rinovueshme   
  Vendim i ERE, Nr.30, Dt.Aktit:09.04.2010, Dt.Miratimit:09.04.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10379    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr miratimin e tarifave tė ujit pėr konsum publik, pėr sh.a. ujėsjellės Kurbin   
  Vendim i ERU, Nr.53, Dt.Aktit:10.12.2010, Dt.Miratimit:10.12.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10380    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr miratimin e tarifave tė ujit pėr konsum publik pėr sh.a. ujėsjellės Pėrmet   
  Vendim i ERU, Nr.54, Dt.Aktit:17.12.2010, Dt.Miratimit:17.12.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10380    Përmbajtja ( HTML  )
 
    Pėr miratimin e tarifave tė ujit pėr konsum publik pėr sh.a. ujėsjellės-kanalizime Berat-Kuēovė   
  Vendim i ERU, Nr.55, Dt.Aktit:29.12.2010, Dt.Miratimit:29.12.2010, Flet.Zyrtare Nr.187, Faqe:10381    Përmbajtja ( HTML  )
 
© 2020 INTECH+ sh.p.k. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.